Spory ruch przy cmentarzach w całym regionie. Kierowcy jednak jeżdżą bezpiecznie – jak informują policjanci, nie doszło do żadnych poważniejszych wypadków czy kolizji. Do godziny 15.00 w całym regionie doszło jedynie do kilku niegroźnych kolizji.
CZYTAJ: Zamość: policja dba o bezpieczeństwo przy cmentarzach [ZDJĘCIA]
– Jeden z poważniejszych incydentów miał miejsce w powiecie hrubieszowskim – mówi Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. – Policjanci z hrubieszowskiej drogówki zauważyli jadące z bardzo dużą prędkością volvo, które przemknęło wręcz przy cmentarzu w Telatynie. Wideorejestrator wykazał, że mężczyzna miał na liczniku 147 km/h. Kolejny przykład nieodpowiedzialnego kierowcy pochodzi z Lublina – przed godziną 8.00 kierujący renaultem 75-latek wsiadł za kierownicę pojazdu mając ponad 0,5 promila alkoholu.
Mężczyzna uderzył w drzewo, ale na szczęście nic poważnego mu się nie stał. Teraz odpowie za jazdę na „podwójnym gazie”.
Jak informują policjanci, choć obecnie w Lublinie ruch przy cmentarzach jest spory, to korków czy innych utrudnień na ulicach w mieście nie ma.
MaTo/ opr. DySzcz
Fot. hrubieszow.policja.gov.pl
Pliki dźwiękowe
Kierowcy jeżdżą dziś bezpiecznie. Niegroźne kolizje w regionie







![Finał akcji „TAXI” w Lubelskiem. Dziesiątki wykroczeń i niesprawne auta [ZDJĘCIA] 8 EAttachments9406622e97eb17d484e313d1c7da9adeb3b0203 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/03/EAttachments9406622e97eb17d484e313d1c7da9adeb3b0203_xl-350x250.jpg)


