Po zimowej przerwie w Lublinie wracają spotkania w ramach cyklu „Plan dla dzielnic”. W kwietniu mieszkańcy Lublina będą mogli uczestniczyć w kolejnych dzielnicowych warsztatach i spacerach. Ich celem jest wyznaczenie priorytetów rozwojowych dla poszczególnych dzielnic Lublina na kolejne lata.
W najbliższy poniedziałek rozpoczną się zapisy na warsztaty w dzielnicach Sławinek oraz Węglin Północny. Aby wziąć udział w spotkaniu należy zgłosić się poprzez formularz dostępny na stronie lublin.eu/mieszkancy/partycypacja/plany-dla-dzielnic/. Zapisy potrwają do 17 kwietnia. W spotkaniach będą brać udział przedstawiciele różnych grup społecznych, między innymi seniorzy, studenci czy osoby z niepełnosprawnościami.
CZYTAJ: Plan dla Dzielnic – warsztaty dla mieszkańców Głuska
Z kolei spacery mają charakter otwarty i są skierowane do wszystkich zainteresowanych rozwojem dzielnicy. Mieszkańcy mogą dołączyć do spaceru na dowolnym etapie.
Aktualne informacje o projekcie „Plan dla Dzielnic” znajdują się TUTAJ.
MaK / opr. PrzeG
Fot. Miasto Lublin











![Teraz święta są dla nich wesołe. Stowarzyszenie wspiera samotnych [ZDJĘCIA] 8 EAttachments9213893ecdd9cac662f250af04dc73ae4454156 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2025/12/EAttachments9213893ecdd9cac662f250af04dc73ae4454156_xl-350x250.jpg)


