Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

V Lubelski Festiwal Tańca „TANECZNE PASJE SENIORÓW

14 maja @ 12:00 - 17:00

plakat z RL

Stowarzyszenie  Inicjatyw Edukacyjnych zaprasza  na V Lubelski Festiwal Tańca pod hasłem „TANECZNE PASJE SENIORÓW”.  Festiwal odbędzie się 14 maja 2024 roku w MOK-u w Świdniku o godz. 12.00

Do udziału w festiwalu zaproszeni są soliści oraz grupy, które składają się z seniorów działających przy  Uniwersytetach Trzeciego Wieku, Domach Kultury, Stowarzyszeniach czy Fundacjach. Uczestnicy będą mieli okazję wystąpić na profesjonalnej scenie, a dla wyróżniających się zespołów zostały przewidziane nagrody: tradycyjny Puchar Burmistrza Miasta Świdnik Waldemara Jaksona  oraz nagroda Starosty Świdnickiego Łukasza Reszki.

V Lubelski Festiwal Tańca honorowym patronatem objęli: Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski, Burmistrz Miasta Świdnik Waldemar Jakson oraz Starosta Świdnicki Łukasz Reszka.

Festiwal dofinansowano z budżetu powiatu świdnickiego i Urzędu Miasta Świdnik.

To artystyczne widowisko ma promować pozytywny wpływ tańca na fizyczne i psychiczne zdrowie seniorów i być okazją do integracji, a także podzielenia się swoimi tanecznymi doświadczeniami. Po tanecznych zmaganiach  uczestnicy i publiczność są zaproszeni na potańcówkę.

 

Szczegóły

Data:
14 maja
Godzina:
12:00 - 17:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

MOK Świdnik
Świdnik, lubelskie Polska + Google Map
Skip to content