Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

XXIV Miedzynarodowa Konferencja Okrągłego Stołu, XVI Miezyanrodowa Konferencja Naukowo-Dydaktyczna

14 maja @ 14:00 - 16 maja @ 15:00

PROGRAM KOLOR 1

Polskie Towarzystwo Edukacji Medyczno-Dentystycznej powstało w 2013 roku na wniosek uczestników piętnastu Konferencji Okrągłego Stołu które odbyły się na terenie województwa lubelskiego z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji i Nauki, Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, Centrum Egzaminów Medycznych, Naczelnej Izby Lekarskiej, Konsultantów Krajowych oraz reprezentantów akademickiego środowiska medycznego w osobach Rektorów, Dziekanów, Kierowników Katedr i Zakładów wszystkich Uczelni Medycznych w Polsce oraz z zagranicy (Litwa, Ukraina, Łotwa, Indie, Gruzja). Nowatorska formuła wprowadzona przez Prof. Teresę Bachanek pod nazwą Konferencja Okrągłego Stołu (KOS) „Kształcenie przed- podyplomowe w stomatologii” zyskała uznanie i akceptację całego środowiska akademickiego w tym władz uczelni medycznych oraz władz samorządowych, Senatorów i Posłów RP Ziemi Lubelskiej.

Prof. dr hab. Teresa Bachanek jest założycielem i pierwszym prezydentem Polskiego Towarzystwa Edukacji Medyczno-Dentystycznej SAPIENTIA (PTEMD) oraz organizatorem oraz przewodniczącą Komitetu Organizacyjnego 24 Konferencji Okrągłego Stołu „Kształcenie przed – i podyplomowe w stomatologii” w latach 1999-2024.

Od 2019 roku Prezydentem Polskiego Towarzystwa Edukacji Medyczno-Dentystycznej SAPIENTIA a także organizatorem oraz przewodniczącą Komitetu Organizacyjnego Konferencji jest Dr hab. n. med. Barbara Tymczyna-Borowicz, Prof. Uczelni.

Organizowanie Nałęczowsko-Lubelskich Konferencji było możliwe dzięki wsparciu  instytucji miasta Lublin.

Kluczowym partnerem tegorocznej konferencji jest Urząd Marszałkowski w Lublinie w ramach programu ,,Lubelskie Smakuj życie”.

Szczegóły

Początek:
14 maja @ 14:00
Koniec:
16 maja @ 15:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Atelia Centre Luxor
Skip to content