Najnowsze

zuzel
audycja

Koronawirus w Polsce

Co chcesz wiedzieć o koronawirusie? Bezpłatna infolinia NFZ – 800 190 590. Całodobowy tel. alarmowy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie 693 397 187. Wykaz tel. Powiatowych Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych.

ZASIĘG KORONAWIRUSA
COVID-19

RadioLublin.TV

Korkometr

Magazyn Aktualności

PolecamykowrREKLAMA
REKLAMA

Kultura

REKLAMA

Muzyka

« Luty 2021 » loading...
PWŚCPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
pt 26

Wystawa fotografii Mirosława Chmiela AFRP

15 grudnia 2020 - 31 marca 2021
pt 26

Program Aktywizator

3 lutego - 28 lutego
pt 26

Koncert Kasi Cerekwickiej w Radiu Lublin

26 lutego @ 19:05 - 20:30
sob 27

Hetman Zamość – KS Wiązownica

27 lutego @ 14:00 - 16:00
REKLAMA
REKLAMA

Reportaże i słuchowiska

REKLAMA

Multimedia i podcasty

Twitter

Facebook

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

14 godz. temu

Radio Lublin

Spotkanie online z JĘDRZEJEM PASIERSKIM

Jędrzej Pasierski – prawnik, pracował w organizacjach zajmujących się ochroną środowiska, międzynarodową pomocą rozwojową i współpracą państw Europy Środkowo-Wschodniej. Debiutował książką Dom bez klamek, którego bohaterka, podkomisarz Nina Warwiłow rozwiązuje zagadkę zagadkę morderstwa na oddziale psychiatrycznym. Kolejne książki cyklu noszą tytuły Roztopy, Czerwony świt i Kłamczuch. Za powieść Roztopy otrzymał nagrodę Wielkiego Kalibru.
"Kłamczuch"
Komisarz Nina Warwiłow wraca w Beskid Niski. Razem z córką Milą planuje spędzić spokojny urlop w sielskiej wsi Pyrowa. Odpoczynek zostaje niespodziewanie zakłócony, gdy jeden z mieszkańców pada ofiarą morderstwa. Cień podejrzenia rozciąga się na całą okolicę. Nina nie może oprzeć się pokusie rozwiązania tej zagadki. Podążając śladami zabójcy, będzie musiała odnaleźć ziarno prawdy w krążących po wsi legendach, a mieszkańcy zrobią wszystko, by jej to utrudnić. Nina czuje także, że ktoś obserwuje każdy jej ruch. Tym razem komisarz musi jednak pamiętać, że nie przyjechała w góry sama…
... WięcejMniej

Komentuj na Facebooku

Trudno się zgodzić, że Kłamczuch jest mało osobisty. Dla mnie właśnie w częściach beskidzkich Nina pokazuje najwięcej ze swojej osobowości.

17 godz. temu

Radio Lublin

Jędrzej Pasierski - autor zaprasza na dzisiejsze spotkanie w ramach cyklu Kryminalne Czwartki. Rozmowę prowadzi Agnieszka Krawiec. ... WięcejMniej

Pokaż więcej
Skip to content