Decyzja PKW w sprawie sprawozdania finansowego Prawa i Sprawiedliwości jest haniebna – komentuje poseł PiS Michał Moskal.
CZYTAJ: PKW odrzuciła sprawozdanie finansowe komitetu PiS z wyborów parlamentarnych
– Ona się wpisuje w rozgrywkę polityczną. Jest elementem nacisku, który stosuje dzisiaj Donald Tusk po to, żeby wyeliminować Prawo i Sprawiedliwość z wyścigu w wyborach prezydenckich – mówi Michał Moskal. – Platforma Obywatelska dzisiaj rozumie, że PiS-u w tych kolejnych wyborach, po serii porażek, które ponosi w rządzeniu państwem przez ostatnie miesiące, nie będzie w stanie pokonać, więc postanowiła naszą partię po prostu zlikwidować.
CZYTAJ: Mariusz Błaszczak: Będziemy się odwoływać od decyzji PKW
Poseł Moskal zapowiedział, że decyzja PKW spotka się z odpowiedzią na drodze sądowej i trafi do Sądu Najwyższego.
PaSe/ opr. DySzcz
Fot. Magdalena Michalew/ archiwum
Pliki dźwiękowe
Michał Moskal


![Motor Lublin pokonał Koronę Kielce [ZDJĘCIA] 3 EAttachments9362503b24fb5df05345bf9eaefc60d98541a53 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/02/EAttachments9362503b24fb5df05345bf9eaefc60d98541a53_xl-350x250.jpg)






