8 urządzeń do nielegalnych gier hazardowych i narkotyki ujawnili mundurowi w Łukowie i Janowie Lubelskim.
Funkcjonariusze lubelskiej Służby Celno-Skarbowej prowadzili wspólne działania z policjantami. W Łukowie zabezpieczyli 6 urządzeń do gier hazardowych oraz ponad 18 tys. zł. Przy dwóch osobach znajdujących się w lokalu funkcjonariusze znaleźli też narkotyki – amfetaminę i mefedron. Z kolei w Janowie Lubelskim funkcjonariusze ujawnili 2 urządzenia hazardowe.

CZYTAJ: Był poszukiwany czerwoną notą Interpolu. Obywatel Rumunii zatrzymany w Lublinie
Osoby obsługujące punkty z nielegalnymi grami hazardowymi zostały zatrzymane i usłyszały zarzuty.
Automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na których prowadzenie wymagana jest koncesja. Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności hazardowej grozi kara grzywny oraz do 3 lat pozbawienia wolności.
PaSe / opr. PrzeG
Fot. Izba Administracji Skarbowej w Lublinie










![„Wszystko już wyłazi”. Zima podziurawiła ulice [ZDJĘCIA] 10 EAttachments9319081bc126fd8b4b178e2c0bed1a7eb01c870 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/02/EAttachments9319081bc126fd8b4b178e2c0bed1a7eb01c870_xl-350x250.jpg)

