Kapituła projektu gospodarczego Marka Lubelskie podjęła decyzję o przyznaniu certyfikatów 8 kolejnym firmom z województwa lubelskiego. W sumie takie wyróżnienie będzie posiadało już 107 lubelskich firm z różnych branż.
Marka Lubelskie to projekt promocji gospodarczej firm z regionu realizowany przez województwo lubelskie od 2007 roku. Przedsiębiorcy posiadający certyfikat mają prawo do używania zastrzeżonego znaku towarowego projektu, będącego symbolem jakości, innowacyjności i dbałości o środowisko.
CZYTAJ: Choinki pod kontrolą. Straż Leśna na targowiskach
Oficjalne wręczenie certyfikatów odbędzie się podczas 25. Gali Ambasadora Województwa Lubelskiego oraz 18. edycji projektu gospodarczego Marka Lubelskie w lutym 2024 roku.
TSpi / opr. ToMa
Fot. archiwum
Tegorocznymi laureatami projektu gospodarczego Marka Lubelskie zostały:
AMER-PHARMA Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie (branża spożywcza) – firma specjalizuje się w dostarczaniu żywności funkcjonalnej i sportowej.
C2C Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie (branża produkcyjno-mechaniczna) – producent opakowań ekologicznych.
Cieleśnica S.A. z siedzibą w Rokitnie (branża spożywcza).
Greenland Technologia EM Sp. z o.o. z siedzibą w Janowcu n/Wisłą (branża usługowa) – zajmuje się produkcją i sprzedażą produktów opartych na Technologii Efektywnych Mikroorganizmów (EM).
KARKO Robert Karkowski z siedzibą w Biłgoraju (branża odzieżowa) – marka odzieży damskiej.
KOJPASZ Sp. J. Kossowski, Jakubiuk z siedzibą w Wisznicach (branża produkcyjno-mechaniczna) – firma zajmuje się produkcją pasz dla zwierząt gospodarskich, takich jak bydło, trzoda chlewna, drób wodny, konie i króliki.
MCL Łukasz Skowyra Restauracja Czarna Dama z siedzibą w Janowcu (branża turystyczna) – restauracja, „gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością”.
Spiżarnia Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie (branża usługowa) – zajmuje się dystrybucją towarów z branży FMCG, czyli produktów spożywczych.