Zaufał nawigacji, utknął autem na torach kolejowych. Do groźnego zdarzenia doszło wczoraj (24.07) na ulicy Składowej w Puławach.
– O tym nietypowym zdarzeniu otrzymaliśmy zgłoszenie przed godziną dwunastą – tłumaczy komisarz Ewa Rejn-Kozak z Komendy Powiatowej Policji w Puławach. – Policjanci, którzy zostali skierowani na interwencję zastali na torowisku samochód marki volvo oraz jego kierowcę, 29-letniego mieszkańca Puław. Z uwagi na to, że mężczyzna uskarżał się na dolegliwości bólowe, na miejsce została wezwana karetka pogotowia. Po badaniach okazało się, że mężczyzna nie doznał ciężkich obrażeń ciała. Był trzeźwy. Jak wytłumaczył policjantom, wjechał na torowisko, bo tak poprowadziła go nawigacja. Gdy próbował przejechać samochód zawiesił się na torowisku. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Za spowodowanie tego zdarzenia mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych.
CZYTAJ: Motocyklem wjechał w wóz. Był pijany [ZDJĘCIA]
ŁuG / opr. PrzeG
Fot. Policja Puławska
Pliki dźwiękowe
Ewa Rejn-Kozak










![Śmiertelny wypadek na DK 74. Nie żyje pieszy [AKTUALIZACJA, ZDJĘCIA] 8 EAttachments9183309fe833f96df166ae8ccebf1b57fac1746 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2025/12/EAttachments9183309fe833f96df166ae8ccebf1b57fac1746_xl-350x250.jpg)


