KIWI podzieliła się właśnie z fanami swoim najnowszym singlem z niezwykle mocnym przekazem – piosenką “Paranoje”, która jest kolejną zapowiedzią nadchodzącej EP-ki o tym samym tytule. Mini album ukaże się dokładnie za miesiąc, a premierowy singiel (wraz z teledyskiem) jest dostępny od dziś!
“Paranoje” to kolejny singiel, którym KIWI zapowiada swoją kolejną EPkę. Mini album zatytułowany będzie tak, jak premierowy numer i ukaże się już 12 maja pod szyldem FONOBO Label – wytwórni, z którą artystka współpracuje od początku swojej kariery. PARANOJE EP to zbiór piosenek, które z jednej strony są całkiem inne, a z drugiej bardzo tożsame. Mini album podszyty jest wieloma emocjami, ale ja odbieram ją głównie jako opowieść o lęku, przychodzącym do nas w różnych sytuacjach. Dzięki temu, że udało mi się wyprodukować większą część albumu, czuję te piosenki bardziej niż jakiekolwiek dotąd wydane – komentuje KIWI. Wszystkie nowe numery nadal są utrzymane w elektronicznym sznycie, ale nie brakuje na nich żywych instrumentów, do których artystkę ciągnie coraz bardziej.
(źródło: Fonobo)









![Wiosłują w szczytnym celu. "Przepłynęli" już 50 km [ZDJĘCIA] 9 EAttachments9279877dd33e7a447bffe3ededc099cd9d2147c xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/01/EAttachments9279877dd33e7a447bffe3ededc099cd9d2147c_xl-350x250.jpg)

