Polscy siatkarze wygrali z Niemcami 3:1 (23;25, 25:16, 25:17, 25:15) w meczu Ligi Narodów. To trzecie zwycięstwo podopiecznych trenera Nikoli Grbicia w rozgrywanym w Gliwicach turnieju fazy zasadniczej,
W reprezentacji Polski po raz pierwszy w tym sezonie zagrał przyjmujący Bogdanki LUK Lublin, który zdobył 17 pkt. Rozgrywający lubelskiej drużyny Marcin Komenda zdobył 3 pkt. Wystąpili też dwaj inni zawodnicy Bogdanki LUK: Kewin Sasak i Mikołaj Sawicki.
W niedzielę (28.06) w ostatnim meczu turnieju w Gliwicach Polacy zagrają z Argentyną.
AR
Fot. PAP/Art Service










