Hubert Antkowiak został nowym zawodnikiem Górnika Łęczna. To 29-letni napastnik, który pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Jarocie Jarocin. Przez większość kariery grał na boiskach 3. ligi, choć występował też w 2-ligowej Warcie Poznań, czy MKS-ie Kluczbork. Od początku 2024 roku bronił barw ŁKS-u Łomża. Dla tej drużyny w zeszłym sezonie w 33 meczach na poziomie 3. ligi zdobył 31 bramek.
Antkowiak jest czwartym nabytkiem zielono-czarnych tego lata. Wcześniej z łęczyńskim klubem związali się Bartłomiej Korbecki, Michał Walski i Grzegorz Rogala.
JK
Fot. Kacper Pacocha / Górnik Łęczna










