Awaria wodociągowa w gminie Niedrzwica Duża. „Ekstremalne upały i rekordowe zużycie wody doprowadziły do awarii infrastruktury. Uszkodzeniu uległa hydrofornia w Niedrzwicy Dużej” – poinformowała gmina w komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych.
Mieszkańcy miejscowości obsługiwanych przez tę stację pozbawieni są dostępu do bieżącej wody lub odczuwają duży spadek ciśnienia.
CZYTAJ: Ekstremalne upały w Polsce. Zostanie pobity ponad 100-letni rekord?
Przedsiębiorstwo Komunalne Nałęcz Sp. z o.o. pracuje nad usunięciem awarii.
PaSe / opr. LisA
Fot. pexels.com

![Tłumy na potańcówce w lubelskim skansenie. Tradycyjna muzyka porwała do tańca [ZDJĘCIA] 2 EAttachments96062312d64b95f20efb5e15c422c618b839f3a xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments96062312d64b95f20efb5e15c422c618b839f3a_xl-350x250.jpg)

![Bezpieczeństwo na wakacjach. Bransoletka może wiele zmienić [ZDJĘCIA] 4 EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6_xl-350x250.jpg)





