Mateusz Rudyk zajął czwarte miejsce w sprincie podczas mistrzostw Europy w kolarstwie torowym, które rozgrywane są w tureckiej Konyi. Zawodnik Lubelskie Perła Polski najpierw przegrał w półfinale z Brytyjczykiem Matthew Richardsonem, a w pojedynku o brąz uległ Rosjaninowi Nikicie Kiriltsevowi.
CZYTAJ: Lubelscy kolarze w tureckim wyścigu
Teraz przed 30-latkiem jutrzejszy (05.02) start w keirinie. Także jutro na torze w Konyi wystąpi drugi reprezentant lubelskiego klubu Alan Banaszek, który weźmie udział w madisonie.
PJ
Fot. Lubelskie Perła Polski Cycling Team FB


![Finał z niespodzianką. Lubelskie mistrzostwa zakończone na szklanym korcie [ZDJĘCIA] 3 EAttachments9576673cae9e1cde6c73a4d8b5a5a1a185143f4 xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9576673cae9e1cde6c73a4d8b5a5a1a185143f4_xl-1-350x250.jpg)







