Politechnika Lubelska zdobyła jedną z najwyższych ocen w konkursie „Doskonałość dydaktyczna”. Dzięki temu otrzymała 2 mln zł dofinansowania na rozwój jakości kształcenia. Umowa w tej sprawie została podpisana w Warszawie.
CZYTAJ: Politechnika Lubelska wspiera przedsiębiorców
Od stycznia 2026 roku roku Politechnika Lubelska rozpocznie realizację dofinansowanego projektu. Na uczelni powstanie zespół do spraw jakości kształcenia, który będzie wspierał nauczycieli akademickich w tworzeniu programów studiów, innowacyjnych metod nauczania i e-learningu, a także ulepszeniu standaryzacji procesów i stałym monitorowaniu efektów działań dydaktycznych.
Oprócz lubelskiej uczelni wyróżniono Politechnikę Bydgoską im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich oraz Uniwersytet VIZJA w Warszawie.
Konkurs „Doskonałość dydaktyczna” był organizowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Funduszy Europejskich dla Rozwoju Społecznego.
RyK / opr. ToMa
Fot. Politechnika Lubelska / nadesłane






![Rewolucja w drogownictwie? Lubelscy naukowcy pracują nad nową technologią [ZDJĘCIA] 2 EAttachments959800248228c1188fbf6142a5b7e77d095d0f2 xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments959800248228c1188fbf6142a5b7e77d095d0f2_xl-1-350x250.jpg)








