Niebezpieczny wypadek na sali zabaw. 11-latka trafiła do szpitala. Jak informuje rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie podinspektor Andrzej Fijołek, do zdarzenia doszło wczoraj (25.10) około godziny 11.00.
– Jak wynika z naszych wstępnych ustaleń, dziewczynka w wieku 11 lat skoczyła w wysokości około 2 metrów. Dziecko upadło w miejscu, w którym powinna znajdować się poduszka wypełniona powietrzem. Niestety tak się nie stało. Najprawdopodobniej obsługa nie sprawdziła czy ta poduszka jest napompowana. 11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala z obrażeniami ciała.
Policja wykonuje czynności w związku z artykułem 160 Kodeksu Karnego, to jest narażenia innej osoby na utratę życia lub zdrowia. Grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.
JZon / opr. LisA
Fot. pexels.com
Pliki dźwiękowe
podinspektor Andrzej Fijołek





![Podróż przez emocje. Wschodni Festiwal Fotografii rozpoczął się w Lublinie [ZDJĘCIA] 6 EAttachments95623789e3dd7673470b0961c7baa57c090699b xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95623789e3dd7673470b0961c7baa57c090699b_xl-1-350x250.jpg)

![Frekwencja i pogoda dopisały. Kajakarski puchar na Zalewie Zemborzyckim [ZDJĘCIA] 8 EAttachments95621077bc84f322284f25bca706e22fb5f5ede xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95621077bc84f322284f25bca706e22fb5f5ede_xl-1-350x250.jpg)


