Drugi mecz i drugie zwycięstwo. Siatkarze Bogdanki LUK Lublin wygraną zainaugurowali występy we własnej hali w tym sezonie PlusLigi. Po tie-breaku pokonali zespół ZAKSA Kedzierzyn-Kożle 3:2 (w setach 21:25, 25:23, 25:20, 23:25, 15:10). Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrano rozgrywającego mistrza Polski – Marcina Komendę.
Lublin, 25.10.2025, fot. Iwona Burdzanowska






























![50 lat Yacht Clubu UMCS [ZDJĘCIA] 5 EAttachments95990623f0738daead0ae029da3488fb098fd6f xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95990623f0738daead0ae029da3488fb098fd6f_xl-350x250.jpg)


![Spotkanie z polską kulturą ludową. Trwają przygotowania do Festiwalu Eskapada Tradycji [ZDJĘCIA] 8 EAttachments9598162b303cfcfa147a360821aa439e7a59db2 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9598162b303cfcfa147a360821aa439e7a59db2_xl-350x250.jpg)


