Była przede wszystkim aktorką, ale w latach 60. miała też krótki epizod kariery wokalistki. Trzykrotnie występowała na Festiwalu w Opolu. Śpiewała do tekstów samej Agnieszki Osieckiej czy Tadeusza Śliwiaka i kompozycji między innymi Wojciecha Kilara. Ta krótka przygoda mogła się przerodzić w niemałą karierę, ale tak się nie stało.
Ten odcinek „Z opolskiej estrady” poświęcony jest historii Marty Kotowskiej.
Fot. pixabay.com
Pliki dźwiękowe
12.10.2025 Z opolskiej estrady... Marta Kotowska






![Kazimierskie "Baszty" przyznane! [ZDJĘCIA] 7 EAttachments960689955ffd73bd6be9d6009c1ce37254a6c40 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments960689955ffd73bd6be9d6009c1ce37254a6c40_xl-350x250.jpg)



