Wypadek na drodze ekspresowej S19 w miejscowości Wilkołaz Pierwszy, między węzłami Wilkołaz a Niedrzwica Duża. Auto osobowe wjechało w bariery energochłonne. Jedna osoba została ranna – informuje Punkt Informacji Drogowej.
CZYTAJ: Wypadek podczas wywozu nieczystości. 57-latek w szpitalu
W miejscu wypadku występują utrudnienia. Zablokowany jest pas awaryjny i częściowo prawy pas ruchu na jezdni w kierunku Lublina.
MaK / opr. ToMa
Fot. policja.gov.pl/archiwum

![Bezpieczeństwo na wakacjach. Bransoletka może wiele zmienić [ZDJĘCIA] 2 EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6_xl-350x250.jpg)








