Pijany 45-latek spadł z dachu. Mężczyzna chciał zamontować antenę, z obrażeniami ciała trafił do szpitala.
CZYTAJ: Śmierć podczas wypoczynku. Nie żyje młody mężczyzna
Do tego zdarzenia doszło w Białej Podlaskiej. 45-latek stracił równowagę i spadł z wysokości kilku metrów na zadaszenie wiaty, a następnie betonowe płytki. Jak się okazało, miał niemal promil alkoholu w organizmie.
RyK / opr. PrzeG
Fot. archiwum








![Krew na wyczerpaniu. Ambulans rusza w teren [HARMONOGRAM] 9 EAttachments8367909fd4591a42a38795a8284d09bd75aadc0](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments8367909fd4591a42a38795a8284d09bd75aadc0-350x250.jpg)

