Lubartowscy kryminalni zatrzymali cztery osoby podejrzane o przestępstwa narkotykowe. Wszystkie usłyszały zarzuty.
U 54-letniego mieszkańca gminy Żyrzyn funkcjonariusze znaleźli ponad pół kilograma marihuany oraz sadzonki konopi innych niż włókniste. Ten sam środek odurzający zabezpieczyli również podczas przeszukania mieszkania należącego do 37-latka z tej samej gminy oraz 19-latki z powiatu lubartowskiego. Z kolei podczas przeszukania u kolejnej osoby – 34-latki z powiatu lubartowskiego znaleziono amfetaminę.
CZYTAJ: Groźne zderzenie rowerzystów. Kobieta w szpitalu
Wszystkie osoby zostały zatrzymane i usłyszały zarzuty. Dwie za posiadanie środków odurzających, a kolejne dwie za ich posiadanie oraz rozprowadzanie, w tym jedna dodatkowo za ich uprawę. Zatrzymanym grozi do 8 lat więzienia.
RyK / opr. WM
Fot. KPP Lubartów






![Włamywali się do maszyn budowlanych. Ukradli ponad 8 tys. litrów paliwa [ZDJĘCIA] 5 EAttachments95599311eb80e1af10586198bc66065e4a2ab57 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95599311eb80e1af10586198bc66065e4a2ab57_xl-350x250.jpg)





