19 czerwca 1971 roku otwarto kołobrzeskie molo. Wraz z likwidacją Twierdzy Kołobrzeg, inwestycje plażowe nabrały rozmachu. Powstały miejskie kąpieliska, w których osobno kąpali się mężczyźni, a osobno kobiety.
Fot. pixabay.com
Pliki dźwiękowe
19.06.2025 Ekspresem przez historię



![Rolkarze opanowali Lublin! [ZDJĘCIA] 4 EAttachments96072112fe293ce220aec06a801a5730b351b18 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments96072112fe293ce220aec06a801a5730b351b18_xl-350x250.jpg)




![Kazimierskie "Baszty" przyznane! [ZDJĘCIA] 9 EAttachments960689955ffd73bd6be9d6009c1ce37254a6c40 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments960689955ffd73bd6be9d6009c1ce37254a6c40_xl-350x250.jpg)

