Reprezentacja województwa lubelskiego w piłce siatkowej chłopców wywalczyła srebrny medal podczas XXXI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych Podlaskie 2025.
CZYTAJ: Azoty chcą godnie pożegnać się z Superligą
W finale turnieju rozgrywanego w Suwałkach nasi młodzi siatkarze przegrali z województwem Podlaskim 0:2.
Wcześniej w półfinale po zaciętym meczu pokonali pomorskie 2:1.
AR
Fot. pixabay.com





![Wygrana na zakończenie. Lubelscy rugbiści na siódmym miejscu [ZDJĘCIA] 6 EAttachments9576241914ab8db19b1942eee47150ed7cdcfdb xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9576241914ab8db19b1942eee47150ed7cdcfdb_xl-1-350x250.jpg)




