W audycji przedstawimy podsumowanie II Kongresu Zdrowia Seniorów. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Fundację Żyjmy Więcej, Fundację Instytut Ochrony Zdrowia, Polsko-Amerykańską Fundację Onkologiczną i kanał „Wyszło na zdrowie”.
Będziemy promować aktywizację, integrację i solidarność międzypokoleniową. Tematem przewodnim Kongresu jest „grey revolution”, uczestnicy skupią się więc na nowej roli seniorów w polskim społeczeństwie. Tematem przewodnim będzie między m.in. aktywność fizyczna jako profilaktyka występowania cukrzycy u osób starszych.
Zaprasza Magdalena Lipiec-Jaremek.
Fot. pexels.com






![Kazimierskie "Baszty" przyznane! [ZDJĘCIA] 7 EAttachments960689955ffd73bd6be9d6009c1ce37254a6c40 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments960689955ffd73bd6be9d6009c1ce37254a6c40_xl-350x250.jpg)



