W ten weekend rozgrywki wznawia piłkarska I liga. W niedzielę (16.02) pierwszy mecz o punkty w roku 2025 rozegra Górnik Łęczna. O tym rozmawiają Józef Kufel i jego gość – obrońca Górnika Marcin Grabowski (na zdj.).
– Nastrój przed meczem jest bojowy – mówi Marcin Grabowski. – Okres przygotowawczy jest długi, więc trenujemy od stycznia. Teraz jest głód gry o stawkę. Po sparingach, które zagraliśmy z mocnymi rywalami, jesteśmy dobrze przygotowani na ten mecz.
– Myślę, że w tej rundzie zobaczymy odważnego Górnika. Od początku kadencji trenera Pavola Stano gramy ciekawą, ofensywną piłkę, chcemy strzelać bramki. Mam nadzieję, że to zobaczą kibice – dodaje Marcin Grabowski.
Cała rozmowa w materiale wideo:
A my na mecz z ŁKS-em mamy podwójne bilety. By je zdobyć, należy poprawnie odpowiedzieć na pytanie: kto jest najlepszym strzelcem Górnika Łęczna po rundzie jesiennej.
Odpowiedzi prosimy nadsyłać na sport@radiolublin.pl – z laureatami w sprawie sposobu odbioru wejściówek również skontaktujemy się drogą elektroniczną.
Spotkanie w Łęcznej zaplanowano na 14:30. Na antenie Radia Lublin programie pojawią się meldunki z rywalizacji.
JK
Fot. RL
Pliki dźwiękowe
Z Marcinem Grabowskim rozmawia Józef Kufel

![Nastrój jest bojowy. Górnik Łęczna wraca do gry [WIDEO] 1 gosc 2025 02 15 185624](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2025/02/gosc-2025-02-15-185624-750x375.jpg)









