Od remisu piłkarską wiosnę rozpoczęli piłkarze Górnika Łęczna. W meczu 20. kolejki I ligi zielono-czarni zremisowali u siebie z ŁKS-em Łodź 2:2.
Goście wyszli jako pierwsi na prowadzenie za sprawą trafienia Antoniego Młynarczyka w 8 minucie. Do przerwy to jednak Górnik prowadził po bramkach Damiana Warchoła w 23. i Przemysława Banaszaka w 44. minucie. O podziale punktów zadecydował gol Marko Mrvaljevicia w 82 minucie.
Tak to spotkanie podsumował trener łęczyńskiego zespołu Pavol Stano. – To było dobre widowisko, obydwa zespoły starały się grać ofensywnie. Z postawy i nastawienia większości chłopaków jestem zadowolony. [POSŁUCHAJ]
Górnik Łęczna kolejne spotkanie rozegra już w najbliższy piątek (21.02). Wówczas na wyjeździe zmierzy się z Polonią Warszawa.
PJ
Fot. Kacper Pacocha / Górnik Łęczna