– Obywatelski kandydat Prawa i Sprawiedliwości w wyborach prezydenckich Karol Nawrocki ma szanse na bardzo dobrą współpracę z prezydentem Donaldem Trumpem – ocenił gość porannej rozmowy w Radiu Lublin wicemarszałek województwa lubelskiego Marek Wojciechowski.
CZYTAJ: „To inicjatywa oddolna”. W Lubelskiem powstał pierwszy komitet poparcia Rafała Trzaskowskiego
– W polityce trzeba zawsze iść swoją drogą – jestem tego zwolennikiem. Ale współpraca z Donaldem Trumpem w kwestiach bezpieczeństwa, polityki imigracyjnej, gospodarczych, wojskowych jest tym, co również dotyczy zakresu kompetencji prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Karol Nawrocki jest tym, który twardo stoi na ziemi i który (w tych dziedzinach) głosi podobne poglądy (co Trump) – stwierdza Marek Wojciechowski.
Cała rozmowa w materiale wideo:
CZYTAJ: Lublin: Konfederacja zbiera podpisy dla Sławomira Mentzena
TSpi / opr. AKos
Fot. RL








![Mocna druga połowa MKS-u. Lublinianki pokonały Koszalin [ZDJĘCIA] 8 EAttachments92152302bd407a969be43a0ca709166a867f4cc xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2025/12/EAttachments92152302bd407a969be43a0ca709166a867f4cc_xl-1-350x250.jpg)


