• Lublin
  • Biała Podlaska
  • Chełm
  • Hrubieszów
  • Kraśnik
  • Lubartów
  • Łęczna
  • Puławy
  • Świdnik
  • Tomaszów Lubelski
  • Włodawa
  • Zamość
Radio Lublin
weather icon 14°C
PODCASTY
KALENDARIUM
SŁUCHAJ
  • AKTUALNOŚCI
    • LUBLIN
    • BIAŁA PODLASKA
    • CHEŁM
    • HRUBIESZÓW
    • KRAŚNIK
    • LUBARTÓW
    • ŁĘCZNA
    • PUŁAWY
    • ŚWIDNIK
    • TOMASZÓW LUBELSKI
    • WŁODAWA
    • ZAMOŚĆ
    • KRAJ I ŚWIAT
  • SPORT
    • KOSZYKÓWKA
    • PIŁKA NOŻNA
    • PIŁKA RĘCZNA
    • SIATKÓWKA
    • ŻUŻEL
  • MUZYKA
  • KULTURA
  • AGRORADIO
  • MULTIMEDIA
    • GALERIE
    • KONCERTY
    • PODCASTY
    • TV
  • O NAS
    • AUDYCJE
    • KALENDARIUM
    • RAMÓWKA
    • LUDZIE RADIA
    • HISTORIA RADIA
    • WNIOSEK O PATRONAT
    • STUDIO LUBLIN
    • STUDIO IM. BUDKI SUFLERA
    • REKLAMA
    • REGULAMINY i RODO
    • POLITYKA PRYWATNOŚCI
    • BIP
    • ARCHIWUM
    • KONTAKT
wtorek, 1 września 2026
Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
Radio Lublin
  • AKTUALNOŚCI
    • LUBLIN
    • BIAŁA PODLASKA
    • CHEŁM
    • HRUBIESZÓW
    • KRAŚNIK
    • LUBARTÓW
    • ŁĘCZNA
    • PUŁAWY
    • ŚWIDNIK
    • TOMASZÓW LUBELSKI
    • WŁODAWA
    • ZAMOŚĆ
    • KRAJ I ŚWIAT
  • SPORT
    • KOSZYKÓWKA
    • PIŁKA NOŻNA
    • PIŁKA RĘCZNA
    • SIATKÓWKA
    • ŻUŻEL
  • MUZYKA
  • KULTURA
  • AGRORADIO
  • MULTIMEDIA
    • GALERIE
    • KONCERTY
    • PODCASTY
    • TV
  • O NAS
    • AUDYCJE
    • KALENDARIUM
    • RAMÓWKA
    • LUDZIE RADIA
    • HISTORIA RADIA
    • WNIOSEK O PATRONAT
    • STUDIO LUBLIN
    • STUDIO IM. BUDKI SUFLERA
    • REKLAMA
    • REGULAMINY i RODO
    • POLITYKA PRYWATNOŚCI
    • BIP
    • ARCHIWUM
    • KONTAKT
Radio Lublin

Radio Lublin > Wiadomości > Licytacje na WOŚP. Można zostać radiowcem i… posłem

Licytacje na WOŚP. Można zostać radiowcem i… posłem

26 stycznia 2025 / 16:08
A A
krawczyk 2025 01 26 160650
Udostępnij na FacebookUdostępnij na TwitterKod QR

Legendarna czarna wołga, rękawice z autografem Julii Szeremety czy mundur generalski Służby Celnej – to tylko niektóre z przedmiotów, jakie można wylicytować w ramach 33. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Można wylicytować prowadzenie audycji w Radiu Lublin lub w Radiu Freee. W Radiu Lublin będzie można zostać prezenterem w „Temacie dnia” – nowej popołudniowej audycji po godz. 15:00. Natomiast Radio Freee wystawiło na aukcję poranek „Siema Lublin”, który trwa od 6:00 do 10:00.

Licytować można: TUTAJ (Radio Lublin) i TUTAJ (Radio Freee)

CZYTAJ: Lubelskie charty też zagrały dla Wielkiej Orkiestry [ZDJĘCIA]

W akcję zaangażowali się również politycy, a wśród nich poseł Platformy Obywatelskiej Michał Krawczyk (na zdj.). Wystawił on na aukcję możliwość bycia posłem lub posłanką na jeden dzień. – Możemy liczyć na sytuację bardzo nieoczywiste. Zaproszę taką osobę na wycieczkę po Sejmie, podczas której będę zwycięzcę aukcji oprowadzał osobiście – nawet przez kilka godzin, jeśli będzie taka potrzeba – po wszystkich zakamarkach, nawet niedostępnych dla osób, które po prostu przyjdą z zewnątrz na wycieczkę. Będzie ona mogło zobaczyć jeszcze kilka miejsc, które są dostępne wyłącznie w towarzystwie posła.

Podobne aukcje organizują także inni politycy z naszego regionu, a wśród nich np. europosłanka Marta Wcisło, wiceministra edukacji narodowej Joanna Mucha czy wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi – Jacek Czerniak.

CZYTAJ: „Atmosfera w Lublinie na piątkę”! Wielka Orkiestra ratuje życie [ZDJĘCIA]

– W naszym sztabie mamy w sumie 100 różnych aukcji – mówi Michał Pudło ze sztabu w Galerii Olimp w Lublinie. – Dla każdego coś miłego. I dla fanów motoryzacji, i polityki czy nawet pluszowych misiaków. Mamy także cegiełkę ze zdjęciem naszego czworonożnego wolontariusza. Wszystkie te aukcję łączą gorące serca – darczyńców i licytujących – bo wszyscy gramy w jednym celu, dla hematologii dziecięcej. Cały czas coś napływa nam na maila, cały czas dostajemy telefony, czy można jeszcze wystawiać aukcje? Licytacje są cały czas aktualizowane na bieżąco, wrzucamy, co się da, bo wszystko to dla dzieciaków.

Szczegóły aukcji można znaleźć między innymi na facebookowym profilu WOŚP Lublin.

Jak poinformowała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, do godziny 15.30 zebrano ponad 60 tys. zł.

MaTo / opr. ToMa

Fot. Michał Krawczyk Facebook

Pliki dźwiękowe

https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2025/01/michal_krawczyk_-2025-01-26-160648.mp3

Michał Krawczyk

https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2025/01/michal_pudlo-2025-01-26-160649.mp3

Michał Pudło

Tagi: aukcjaLublinwośp
REKLAMA

Czytaj także

EAttachments97228610f86fd0578b6288391e858b13d079017 xl
Wiadomości

Więcej patroli w okolicach szkół. Ruszyła policyjna akcja

1 września 2026
EAttachments7274494a8465ab41c63dcaf69c6f89a37198cdd
Wiadomości

Budżet Lublina na 2027 rok. Co planuje miasto?

1 września 2026
EAttachments9722859aac3c5c3ee65f7692fb21824fc662732 xl
Wiadomości

Koniec z korzystaniem z telefonów przez uczniów. Nowe zasady w szkołach

1 września 2026
EAttachments944066316cfec01df5da7dc8590d105d013e19c
Wiadomości

Zmiana na czele ESK Lublin 2029. Paweł Potoroczyn odchodzi

1 września 2026
EAttachments97221253badb09e4d1b9e542c10d247c4bb8c64 xl
Wiadomości

„Badamy wszelkie możliwe wersje”. Śledztwo prokuratury po pożarze w Lublinie [AKTUALIZACJA]

1 września 2026
EAttachments9723064c58c2d7ea011c51f70d68589a04d927d xl
Wiadomości

W Lublinie upamiętniono 87. rocznicę wybuchu II wojny światowej [ZDJĘCIA, WIDEO]

1 września 2026
EAttachments97218598a6f149b1b119db853d8c310da0bbc0a xl 1
Wiadomości

Ceny wyżej. Na niektórych stacjach zabrakło paliwa

1 września 2026
EAttachments972287487751d6ef187de8eeb7484ca3307cc8c xl
Wiadomości

„Nauka pełna wyzwań”. Uczniowie wrócili do szkoły [ZDJĘCIA]

1 września 2026
Następna wiadomość
img 4151 2025 01 26 132748

26.01.2025 Borszcz Ukraiński po Lubelsku - Iryna Ostrovska

Ciekawostki

Lublin wśród najlepszych miast do życia w Polsce

Zmiana trybu życia kotów na niewychodzący jest korzystna dla zwierząt i właścicieli

Ekspertka: Człowiek jest dla kota ważnym elementem świata, a nie tylko kimś, kto napełnia miskę

Balony znów nad Nałęczowem. Wcześniej loty odwołał upał

Kręcili w pałacu. Kultowy serial powstaje w Lubelskiem [ZDJĘCIA]

Kolory mogą zdradzić stan zdrowia. Aplikacja naukowca z Politechniki Lubelskiej

O tym się mówiło

Brak pocenia może być objawem udaru cieplnego

Złagodzenie kary za informacje o przestępstwie. Prawnik o instytucji „małego świadka koronnego”

Paliwo coraz droższe. Będzie reakcja rządu?

Fotografie jako notatnik wydarzeń. Jak zrobić dobre zdjęcie?

28.08.2026 Prywatka

Wołyń: rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe polskich ofiar zbrodni w Ostrówkach i Woli Ostrowieckiej

REKLAMA

Radio Lublin S.A. w likwidacji
ul. Obrońców Pokoju 2
20-030 Lublin
tel. 81 53 64 200
fax 81 532 87 28
e-mail: poczta@radiolublin.pl

Partnerzy
Reklama
Kontakt
BIP
Praca Lublin
Praca IT Poznań

NASZE
CZĘSTOTLIWOŚCI:

102.2 MHz -Lublin
103.1 MHz -Ryki

103.2 MHz -Zamość
100.9 MHz -Chełm

93.1 MHz -Biała Podlaska

© 2026 Wszelkie prawa zastrzeżone. Radio Lublin S.A. w likwidacji

Brak wyników
Pokaż wszystkie wyniki
  • AKTUALNOŚCI
    • LUBLIN
    • BIAŁA PODLASKA
    • CHEŁM
    • HRUBIESZÓW
    • KRAŚNIK
    • LUBARTÓW
    • ŁĘCZNA
    • PUŁAWY
    • ŚWIDNIK
    • TOMASZÓW LUBELSKI
    • WŁODAWA
    • ZAMOŚĆ
    • KRAJ I ŚWIAT
  • SPORT
    • KOSZYKÓWKA
    • PIŁKA NOŻNA
    • PIŁKA RĘCZNA
    • SIATKÓWKA
    • ŻUŻEL
  • MUZYKA
  • KULTURA
  • AGRORADIO
  • MULTIMEDIA
    • GALERIE
    • KONCERTY
    • PODCASTY
    • TV
  • O NAS
    • AUDYCJE
    • KALENDARIUM
    • RAMÓWKA
    • LUDZIE RADIA
    • HISTORIA RADIA
    • WNIOSEK O PATRONAT
    • STUDIO LUBLIN
    • STUDIO IM. BUDKI SUFLERA
    • REKLAMA
    • REGULAMINY i RODO
    • POLITYKA PRYWATNOŚCI
    • BIP
    • ARCHIWUM
    • KONTAKT

© 2026 Wszelkie prawa zastrzeżone. Radio Lublin S.A. w likwidacji

Ta witryna wykorzystuje cookie. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony Polityki prywatności.
Przejdź do treści
Otwórz pasek narzędzi Narzędzia ułatwień

Narzędzia ułatwień

  • Powiększ tekstPowiększ tekst
  • Zmniejsz tekstZmniejsz tekst
  • KontrastKontrast
  • NegatywNegatyw
  • Podkreśl linkiPodkreśl linki
  • Czcionka alternatywnaCzcionka alternatywna
  • Resetuj Resetuj