W Lublinie trwa festiwal gier planszowych „Spotkajmy się. Pograjmy”. W ramach wydarzenia na mieszkańców czeka około 200 różnych planszówek, turnieje oraz pokazy.
– Gry rozwijają myślenie strategiczne, ale także nasze umiejętności komunikacyjne – mówi jeden z organizatorów imprezy, Łukasz Drewnik. – Można do nas przyjść całą rodziną zagrać w różne gry. To okazja do spotkania z różnymi ludźmi. Możemy mieć tu interakcję z drugim człowiekiem. Każdy znajdzie coś dla siebie, o różnym poziomie zaawansowania. To mnóstwo fajnej zabawy.
CZYTAJ: W trosce o tradycję. Święto chleba w lubelskim skansenie [ZDJĘCIA]
Festiwal gier planszowych „Spotkajmy się. Pograjmy” odbywa się w Domie Kultury LSM przy ul. Wallenroda 4A. Impreza potrwa do godziny 19.00.
InYa / opr. WM
Fot. pixabay.com
Pliki dźwiękowe
Łukasz Drewnik









![„Sytuacja jest dramatyczna”. Śmigłowce ewakuują ludność z Kotliny Kłodzkiej [ZDJĘCIA, WIDEO, AKTUALIZACJA] 9 mid 24915385 2024 09 15 161515](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2024/09/mid-24915385-2024-09-15-161515-75x75.jpg)
