Wygrana Wisły Puławy. Druga z rzędu

wisla 2024 08 18 195940

Drugie z rzędu zwycięstwo piłkarzy Wisły Puławy w II lidze. W meczu 5. kolejki podopieczni trenera Macieja Tokarczyka pokonali u siebie Olimpię Elbląg 3:2.

Wisłę na prowadzenie w 10. minucie wyprowadził Bartosz Wiktoruk, jednak sześć minut później był remis po bramce Wojciecha Fadeckiego.

Pozostałe bramki padły już w drugiej połowie spotkania. W 55. minucie znów strzelili gospodarze, a dokładnie Kamil Kumoch. Kilka minut później goście ponownie doprowadzili do remisu za sprawą Fadeckiego.

Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, zwycięskiego gola dla puławian w siódmej minucie doliczonego czasu gry strzelił Sebastian Koziej.

Szkoleniowiec na konferencji prasowej tłumaczył co przesadziło o wygranej jego podopiecznych:

Wisła Puławy kolejne spotkanie rozegra w sobotę 24 sierpnia. Wówczas na wyjeździe zmierzy się z Pogonią Grodzisk Mazowiecki.