Po 25 latach korona Miss Polonia powróciła na Lubelszczyznę. Studentka psychologii Maja Klajda zdobyła ten tytuł jako druga w historii, po Marcie Kwiecień, która nosiła koronę w 1999 roku. Dziś odbyło się spotkanie nowo wybranej z marszałkiem województwa lubelskiego Jarosławem Stawiarskim.
Lublin, 05.07.2024, fot. Piotr Michalski



























![Byle do nocy! Kultura znowu zawładnie Lublinem [ZDJĘCIA] 8 EAttachments9560801414a66380d31cd4eb0ce468f687415a8 xl 2](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9560801414a66380d31cd4eb0ce468f687415a8_xl-2-350x250.jpg)


