„Central Park” to debiutancka płyta Ignacego (Ignacego Błażejowskiego). Zawiera wyjątkowo wyważoną, bardzo delikatną muzykę, która szybko zapada w pamięć. Tych kompozycji posłuchamy w tym tygodniu (11.03-15.03).
Oddajmy głos Artyście: „Mój debiutancki album „Central Park” to zbiór emocji, myśli i doświadczeń z ostatnich kilku lat. Opowiadam w nim historie o bliskości i relacjach, które pozornie banalne, dotykają każdego z nas. Album zacząłem tworzyć w wieku 15 lat. Przez ten czas kilka razy próbowałem odnaleźć własne „ja” i spojrzeć na swoje emocje z różnych perspektyw. Mam nadzieję, że piosenki na nadchodzącym albumie poruszą Was z różnych stron. Znajdziecie tam kawałki, które możecie już kojarzyć, ale jest tam także dużo nowego, zaczynając od ostatniego singla „Bez”. W moim tytułowym „Central Parku” spotyka się wiele historii opowiedzianych na albumie. To miejsce, w którym pozwoliłem uczuciom znaleźć swój punkt odniesienia i zrozumiałem, że przeżywanie ich na wiele sposobów jest jedyną drogą rozwoju. Central Park jest też dla mnie symbolicznym miejscem muzycznych spotkań, do którego Was serdecznie zapraszam!”
Spotkania z „płytą tygodnia” od poniedziałku do piątku o godz. 11:15 w „Przedpołudniku”.
PB



![Rolkarze opanowali Lublin! [ZDJĘCIA] 4 EAttachments96072112fe293ce220aec06a801a5730b351b18 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments96072112fe293ce220aec06a801a5730b351b18_xl-350x250.jpg)




![Kazimierskie "Baszty" przyznane! [ZDJĘCIA] 9 EAttachments960689955ffd73bd6be9d6009c1ce37254a6c40 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments960689955ffd73bd6be9d6009c1ce37254a6c40_xl-350x250.jpg)

