Zdewastował przydrożną kapliczkę z wizerunkiem Matki Boskiej i zniszczył samochód. 43-latek odpowie za obrazę uczuć religijnych i zniszczenie mienia.
Figurka Matki Boskiej została oderwana od podstawy i rozbita. Do zdarzenia doszło w lutym w Lubartowie. Straty oszacowano na 800 zł.
CZYTAJ: Tragedia na przejściu dla pieszych. Nie żyje mężczyzna
Policjanci zatrzymali sprawcę. To 43-letni mieszkaniec Lubartowa. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Grozi mu nawet 5 lat więzienia.
RyK / opr. PrzeG
Fot. KPP Lubartów










![Lubartów hucznie świętuje urodziny [ZDJĘCIA] 9 AGATKA](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/05/EAttachments95491808521bd9a900cbfd5c3539306ce384769-350x250.jpg)

