Reprezentacja Polski siatkarzy awansowała do półfinału mistrzostw Europy. W rozegranym we włoskim Bari ćwierćfinale „Biało-Czerwoni” pokonali Serbów 3:1 (26:28, 25:15, 36:34, 25:17).

W półfinale drużyna serbskiego trenera Nikoli Grbicia zmierzy się ze Słowenią. To spotkanie – 14 września w Rzymie.

IAR / RL / opr. AKos
Fot. EPA/NICOLA MASTRONARDI





![Tłumy na potańcówce w lubelskim skansenie. Tradycyjna muzyka porwała do tańca [ZDJĘCIA] 5 EAttachments96062312d64b95f20efb5e15c422c618b839f3a xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments96062312d64b95f20efb5e15c422c618b839f3a_xl-350x250.jpg)

![Bezpieczeństwo na wakacjach. Bransoletka może wiele zmienić [ZDJĘCIA] 7 EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6_xl-350x250.jpg)





