Tego projektu nie trzeba przedstawiać stałym Słuchaczom Radia Lublin. Zdobył on wszak Złotego Megahertza w kategorii „najlepszy koncert”. Tym razem 007 Bond Symfonicznie zawita do Lubartowa. Dwa koncerty już 23 września na deskach tamtejszej spółdzielczej sceny. Gośćmi „Przedpołudnika” byli Aleksander Resiak – muzyk, aranżer i pomysłodawca projektu ze Stowarzyszenia Wschód Kultury oraz prezes zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubartowie Jacek Tomasiak.
PB
Fot. PB/archiwum
![007 Bond Symfonicznie zagra w Lubartowie [ZOBACZ VIDEO] 1 bond 2023 09 12 111459](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2023/09/bond-2023-09-12-111459-750x375.jpg)








![Rolkarze opanowali Lublin! [ZDJĘCIA] 8 EAttachments96072112fe293ce220aec06a801a5730b351b18 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments96072112fe293ce220aec06a801a5730b351b18_xl-350x250.jpg)


