Koszykarki Polskiego Cukru AZS-u UMCS-u Lublin już w środę (05.04) rozegrają pierwszy mecz finału Energa Basket Ligi Kobiet, w którym na wyjeździe zmierzą się z obrońcą mistrzowskiego tytułu – BC Polkowice.
Fani lubelskiej drużyny organizują wyjazd na Dolny Śląsk i zapraszają do wspólnego kibicowania. O szczegółach mówi Piotr Bezłada. – Wyjeżdżamy w środę rano, koło godziny 9-10, żeby na spokojnie dojechać do Polkowic. Mamy zarezerwowany nocleg, oczywiście zostajemy na drugi mecz finałowy. Już nie zrobimy tak jak w Gorzowie, że byliśmy tylko na jednym meczu. Zapraszamy wszystkich kibiców, którzy chcą być z nami w Polkowicach. Jesteśmy fajną ekipą i będziemy się dobrze bawić. Im więcej nas będzie, tym lepiej. Dziewczyny będą lepiej się czuły, jak będzie większa grupa kibiców.
Tych, którzy zostaną w Lublinie, zapraszamy do radioodbiorników. Środowy mecz finału będzie relacjonowany na antenie Radia Lublin w specjalnym wydaniu Radiowego Studia Sportowego po 20:00.
W czwartek, na transmisję drugiego spotkania finału zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kontakt do organizatora wyjazdu Piotra Bezłady: tel. 507-049-468.
JK
Fot. Krzysztof Radzki / archiwum
Pliki dźwiękowe
Piotr Bezłada








![PGE Start Lublin lepszy od Górnika. Zwycięstwo na pożegnanie roku [ZDJĘCIA] 8 EAttachments9213978fe047ceab56e5bf3e876b6abb1abcd51 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2025/12/EAttachments9213978fe047ceab56e5bf3e876b6abb1abcd51_xl-350x250.jpg)


