Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

NOCTUALIA

23 maja @ 17:30 - 24 maja @ 23:30

Plakat A4 po poprawce

Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego Akademii Bialskiej im. Jana Pawła II wraz ze Wschodnim Konsorcjum Eventowym zapraszamy mieszkańców miasta Biała Podlaska i okolic do udziału w tegorocznych Juwenaliach, które odbędą się w dniach 23 – 24 maja na terenie hali sportowej Akademii Bialskiej im. Jana Pawła II.

Tegoroczne Juwenalia noszą nazwę NOCTUALIA, tak aby istota imprezy kojarzona była z uczelnią, której maskotką jest sowa (z łac. noctua).

Na Noctualiowej scenie wystąpią: Ronnie Ferrari, Kartky, Kalwi & Remi, Feel oraz lokalni artyści. Na terenie imprezy nie zabraknie strefy rozrywkowej, gdzie organizatorzy zapewnią moc atrakcji, a także strefy rekreacyjnej, gdzie będzie można odpocząć i zrelaksować się w miłym towarzystwie.

Sponsorem głównym tegorocznej imprezy są Browary Lubelskie „Perła”. Imprezę wsparli również: Catering Mustang, Biszkopt z kremem, Mojito Shot Bar, Mojito 4events – mobilne drink bary, Petrodom, Laser City, Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej, Hotel Skala, Dworek Jolanta oraz Klub Długi Weekend.

Noctualia to nie tylko świetna zabawa, ale także możliwość spotkania się z przyjaciółmi, nawiązania nowych znajomości oraz wspólnego celebrowania młodości i studenckiego życia, do czego organizatorzy zachęcają mieszkańców miasta Biała Podlaska i okolic czyniąc imprezę OTWARTĄ! Wstęp całkowicie darmowy!

Po każdym dniu imprezy uczestnicy są zaproszeni na after party do klubu Długi Weekend, gdzie zabawa będzie przedłużona do białego rana!

Link do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/1795727160924532/

 

Szczegóły

Początek:
23 maja @ 17:30
Koniec:
24 maja @ 23:30
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Akademia Bialska Nauk Stosowanych im. Jana Pawła II
Sidorska 95/97
Biała Podlaska, lubelskie Polska
+ Google Map

Organizator

Akademia Bialska
Skip to content