Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert Wojewoda JAMZ Experience

23 czerwca @ 19:00 - 20:30

gospodalesnam

Wschodni blues czyli trochę blues, trochę rock, trochę alternatywnych dźwięków wykonane na klawiszach, basie i perkusji. To wszystko będzie można usłyszeć na koncertach w czasie letniej trasy koncertowej promującej pierwszy album – Miasto N.

Sponsorem płyty zostało miasto Biała Podlaska oraz Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk. Patronat medialny – Radio Lublin.

Wojewoda JAMZ Experience – to koncertowe doświadczenie niespotykane na krajowym rynku muzycznym. Trzech wykonawców w oryginalny sposób łączy nowe brzmienia i elektroniczne instrumenty z klasyczną sekcją rytmiczną. Na repertuar, składający się wyłącznie z własnych utworów, składają się spokojne ballady, delikatne utwory w stylistyce bluesa jak również  mocniejsze brzmienia w blues rockowych a nawet rockowych utworach.

Pierwszy koncert zespół zagrał we wrześniu 2022 roku w warszawskim klubie La Boheme a w styczniu 2023 rozpoczął pierwszą trasę koncertową „Może kiedyś”.

W kwietniu 2023 roku na oficjalnym kanale YT zespołu został opublikowany utwór „Powroty”. Teledysk do utworu został w 100% wygenerowany przez sztuczną inteligencję.

2024 rok to dla zespołu JAMZ Experience okres promocji pierwszego studyjnego albumu. Premiera płyty w kwietniu, wcześniej materiał z płyty można posłuchać na koncertach w całej Polsce.

Mariusz ‘Kudłaty’ Wojewoda – multiinstrumentalista, kompozytor, autor tekstów. Ma na koncie nagrane i wydane trzy płyty w różnych formacjach muzycznych. Ostatnio wydany album (Adam Zalewski Trio – W Drodze) zajął szóste miejsce w kategorii najlepszej bluesowej płyty roku 2021 kwartalnika Twój Blues. Wielokrotny uczestnik największych festiwali bluesowych w Polsce (Rawa Blues, Suwałki Blues, Blues nad Bobrem). Założyciel zespołu ElectroAcoustic, z którym w 2021 roku wydał płytę „The New Beginning”. Utwór z płyty „Polish American Dream” przez 10 tygodni zajmował pierwsze miejsce na liście przebojów Radia Lublin.

Szczegóły

Data:
23 czerwca
Godzina:
19:00 - 20:30
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://mariuszwojewoda.pl/

Miejsce wydarzenia

Gospoda Leśna
Świdnik,

Organizator

Mariusz Wojewoda
Skip to content