Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dni Miasta Lubartów 2024

25 maja @ 13:00 - 26 maja @ 22:00

PLAKAT Dni Lubartowa Patronat medialny scaled

Ørganek i Katarzyna Pakosińska wystąpią na tegorocznych „Dniach Miasta Lubartów”, dorocznej  imprezie organizowanej z okazji rocznicy założenia miasta w maju 1543 r. To okazja do świętowania dla wszystkich mieszkańców, dla których przygotowywany jest atrakcyjny program, w tym roku podzielony na bloki dedykowane poszczególnym grupom wiekowym.

Impreza rozpocznie się 25 maja od koncertu, który stworzą wspólnie dzieci i młodzież z lubartowskich szkół i placówek, młodzież  ze szkoły artystycznej w Raseiniai, litewskiego miasta partnerskiego oraz Zespół Pieśni i Tańca „Sokół” z Centrum Kultury w Kamionce.  Popołudnie i wieczór dedykowane będą starszej części widowni, wystąpią: Chór Ziemi Lubartowskiej, Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubartowie, Kapela  Ludowa „Lubartowiacy i zespół folkowy „Lubartowiacy 2.0”, zespoły taneczne z LOK oraz gwiazda – pani Katarzyna Pakosińska z recitalem „Trzy dekady śmiechu” (godz.19.00) , a po jej występie zespół Alibi zaprosi dorosłych i seniorów na potańcówkę. Średniemu pokoleniu dedykowana jest rockowa niedziela 26 maja z zespołami Relife i Acute Mind, które zagrają przed gwiazdą – zespołem Ørganek ( godz. 20.30).

 

W sobotę od godz. 13.00 w ramach imprezy czynne będzie miasteczko atrakcji dla dzieci, a przez cały czas trwania Dniom Miasta Lubartów towarzyszył będzie festiwal foodtrucków – Street Food Festival Polska.

 

 

Organizatorami imprezy są: Urząd Miasta Lubartów, Lubartowski Ośrodek Kultury i MOSiR w Lubartowie.

 

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/events/386351241073706?active_tab=about&locale=pl_PL

 

www.loklubartow.pl

 

Szczegóły

Początek:
25 maja @ 13:00
Koniec:
26 maja @ 22:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Rynek II w Lubartowie
Skip to content