
Ognisko Plastyczne – 50 Lat
Serdecznie zapraszamy na wystawę zbiorową
O G N I S K O P L A S T Y C Z N E
5 0 L A T
Galeria „Przy Bramie” ul. Grodzka 34/36, 20-112 Lublin
Uroczyste otwarcie wystawy /wernisaż/ i zakończenie roku 2025/2026 odbędzie się dnia 26 czerwca 2026 r. (piątek) o godz. 17.00
Wystawa podsumowująca rok 2025/2026 w Ognisku Plastycznym przy TPSP w Lublinie. Ekspozycja obejmuje przegląd prac powstałych na kursie rysunku i malarstwa dla początkujących i zaawansowanych pod kier. mgr Piotra Szymankiewicza, mgr Marty Wasilczyk, mgr Marka Reszki oraz Wiesława Stefańskiego (warsztaty z akwareli).
Wystawa połączona jest z obchodami 50-lecia Ogniska Plastycznego.
„PROJEKT ZREALIZOWANY DZIĘKI WSPARCIU MIASTA LUBLIN”.
Darczyńca: Firma Colian Sp. z o.o. Zakład Lublin. Gospodarcza 25
Patroni medialni:
TVP 3 Lublin, Polskie Radio Lublin.
