Podczas Walnego Zebrania Delegatów KS Wisła Puławy doszło do zmian w zarządzie klubu. Rezygnację z pełnionych funkcji złożyli prezes Piotr Owczarzak oraz sekretarz Katarzyna Turek. Delegaci dokonali wyboru nowych członków zarządu, którymi zostali Łukasz Marczuk, Michał Świderski oraz Kamil Kamoli. W składzie zarządu znalazł się także dotychczasowy wiceprezes Piotr Włodarczyk.
Nowym prezesem został Łukasz Marczuk. Priorytetem zarządu w najbliższym czasie będzie szczegółowa analiza sytuacji finansowej klubu oraz zabezpieczenie jego funkcjonowania w sezonie 2026/27.
Nowe władze przedstawiły delegatom wstępne założenia działań naprawczych. Kolejne Walne Zebranie odbędzie się 8 lipca, podczas którego przedstawione zostaną pierwsze efekty podjętych działań.
AR
Fot. Wisła Puławy Online FB










