Zakończyły się utrudnienia spowodowane zderzeniem samochodu ciężarowego z busem, do którego doszło w środę przed południem na drodze krajowej nr 2 w Białej Podlaskiej – poinformowała policja.
Według wstępnych ustaleń policji, kierujący busem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu ciężarówce na skrzyżowaniu krajowej „dwójki” z ul. Francuską w Białej Podlaskiej. Ciężarówka przewróciła się, a z naczepy wysypał się węgiel, który uniemożliwiał przejazd. Utrudnienia spowodowane zderzeniem trwały przez ok. 3 godz.
Asp. Katarzyna Gągolińska z bialskiej policji podała, że wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, jedna osoba została przewieziona do szpitala. Obecnie ruch odbywa się normalnie.
PAP/ opr. DySzcz
Fot. Policja Bialska FB
![Rewolucja w drogownictwie? Lubelscy naukowcy pracują nad nową technologią [ZDJĘCIA] 1 EAttachments959800248228c1188fbf6142a5b7e77d095d0f2 xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments959800248228c1188fbf6142a5b7e77d095d0f2_xl-1-350x250.jpg)








