Raptem pół roku cieszył się prawem jazdy 19-latek z gminy Wohyń. Młody mężczyzna za styl jazdy w mieście otrzymał 31 punktów karnych oraz 2,5 tysiąca złotych mandatu.
CZYTAJ: Wakacje start! Uczniowie kończą rok szkolny
Został ukarany na podstawie zapisu z kamerki innego samochodu oraz monitoringu miejskiego. Wynikało z nich, że kierując Hyundaiem wyprzedzał inne pojazdy na przejściu dla pieszych oraz skrzyżowaniu. W dodatku, przekroczył podwójną linię ciągłą oraz przejechał przez powierzchnię wyłączoną z ruchu.
Mężczyzna stracił prawo jazdy, aby je odzyskać musi ponownie odbyć pełny kurs w szkole jazdy oraz przystąpić do państwowego egzaminu.
EwKa / opr. AKos
Fot. KPP Radzyń Podlaski
![Słono zapłacił za brawurę. Prawo jazdy miał tylko pół roku [WIDEO] 1 EAttachments9602880eb5300ba4e66cf196753383fc609722d xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9602880eb5300ba4e66cf196753383fc609722d_xl-750x375.jpg)



![Bogactwo klasyki. Motoryzacyjne zabytki przybyły do Puław [ZDJĘCIA] 5 EAttachments9563033fcd0ffa901fd7ca6b9fb19e3b996d663 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9563033fcd0ffa901fd7ca6b9fb19e3b996d663_xl-350x250.jpg)




