Artur Bożyk został trenerem piłkarzy IV-ligowych Orląt Radzyń Podlaski. Szkoleniowiec ma duże doświadczenie na szczeblu III ligi. Właśnie na tym poziomie prowadził już Orlęta w sezonie 2019/20. Bożyk ostatnio pracował z ekstraligową kobiecą drużyną Górnika Łęczna, z którą rozstał się na początku kwietnia.
W Radzyniu Podlaskim oprócz zajęć z pierwszym zespołem będzie również wspierał funkcjonowanie Akademii Orląt.
AR
Fot. Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski










