Kacper Dmitruk w sezonie 2026/27 nadal będzie zawodnikiem Podlasia Biała Podlaska. Obrońca ma na swoim koncie już 117 występów w barwach III-ligowca. W zakończonych niedawno rozgrywkach należał do najczęściej grających zawodników zespołu, notując 2540 minut w 31 spotkaniach.
W minionym sezonie zdobył także 2 bramki i miał 1 asystę.
Oprócz Dmitruka z dotychczasowego składu nowe kontrakty podpisali: Jarosław Kosieradzki, Dawid Nojszewski, Dmytro Kopytov i Tomasz Andrzejuk.
AR
Fot. pixabay.com

![Krew na wyczerpaniu. Ambulans rusza w teren [HARMONOGRAM] 2 EAttachments8367909fd4591a42a38795a8284d09bd75aadc0](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments8367909fd4591a42a38795a8284d09bd75aadc0-350x250.jpg)








