Kolejna oszukana seniorka, która za namową fałszywego brokera chciała zainwestować na giełdzie. Mieszkanka Lublina straciła 150 tys. zł.
CZYTAJ: Groził mężczyznom w centrum miasta. Przed zatrzymaniem wrzucił „broń” do wody [ZDJĘCIA]
62-latka zgodziła się na ofertę poznanego w Internecie brokera. Początkowo przekazała na rachunek niewielką kwotę, która pozornie została pomnożona. To zachęciło lubliniankę do kolejnych przelewów. Łącznie przekazała na fałszywe rachunki inwestycyjne ponad 150 000 złotych. Po ostatnim przelewie stało się jasne, że padła ofiarą oszustwa. Wszystko straciła, a sprawę zgłosiła policjantom.
PaSe / opr. PrzeG
Fot. Policja Lubelska






![Ilustracje i obrazy. Nowa wystawa w Galerii Saskiej [ZDJĘCIA] 7 EAttachments95922322415a700f6e96d1415bfe7d9d9cecbf4 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95922322415a700f6e96d1415bfe7d9d9cecbf4_xl-350x250.jpg)


