Podsumowanie roku szkolnego to czas refleksji nad osiągnięciami, wyzwaniami i planowaniem przyszłości, które można zrealizować poprzez różne działania i ćwiczenia. Koniec roku szkolnego jest istotnym momentem, który pozwala uczniom na ocenę swoich działań, refleksję nad postępami oraz planowanie przyszłości. Umożliwia to rozwijanie umiejętności autorefleksji, co jest kluczowe dla osobistego rozwoju ucznia. Warto, aby uczniowie mieli okazję do zastanowienia się nad swoimi sukcesami, wyzwaniami oraz relacjami z rówieśnikami. Rok szkolny z punktu widzenia rodzica podsumujemy w gronie aktywnych mam: Marta Wyszyńska i Paulina Zagojska-Ziemba.
Na wieczorne rodziców rozmowy zaprasza Magdalena Lipiec-Jaremek.
Fot. pexels.com





![Georadar na Górze Trzech Krzyży i Zamku Esterki. Co odkryli archeolodzy? [WIDEO] 6 EAttachments9596174162d7da2a5eb1fe14a286836bce929c4 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9596174162d7da2a5eb1fe14a286836bce929c4_xl-350x250.jpg)
![Młodzieżowa Rada Miasta Lublin działa już 20 lat [ZDJĘCIA] 7 EAttachments95957432798f998a8c130246ccc60e2cf475029 xl 2](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95957432798f998a8c130246ccc60e2cf475029_xl-2-350x250.jpg)


