W Lublinie rozpoczęło się pozimowe naprawianie ulic. Drogowcy łatają ubytki na drogach w całym mieście, zarówno w dzień jak i w nocy.
Od dzisiejszego poranka prace z użyciem gorącego asfaltu prowadzone są m.in. na ulicach: Zemborzycka, Witosa, Zana, Krężnicka i Janowska. W najbliższych godzinach drogowców będzie można spotkać również na ul. Orkana, Sławinkowskiej, Wileńskiej, Osmolickiej, Chemicznej, Walentynowicz, a także Kunickiego, Chodźki, Obywatelskiej, Północnej czy Raabego oraz ul. Głębokiej.

CZYTAJ: „Wszystko już wyłazi”. Zima podziurawiła ulice [ZDJĘCIA]
Służby cały czas wykonują także objazd w celu bieżącego monitorowania powstających ubytków i podjęcia prac naprawczych. Wszystko po to, aby poprawić bezpieczeństwo i komfort jazdy – informuje Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Lublinie.
MaTo / opr. PrzeG
Fot. Magdalena Michalew








![Kolejny odcinek A2 oddany! Można nią dojechać z Białej Podlaskiej do Warszawy [AKTUALIZACJA] 8 EAttachments9602427599d11a0ea05a144e98c7e4815443565 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9602427599d11a0ea05a144e98c7e4815443565_xl-350x250.jpg)



