Na nocny spacer w towarzystwie leśnika i ornitologa zaprasza Nadleśnictwo Mircze. Wydarzenia odbędzie się w sobotę (21.02). Start o 17:30 w miejscu postoju pojazdów w leśnictwie Terebiń.
Podczas spaceru, który poprowadzi leśnik Monika Białobrzeska oraz ornitolog z Lubelskiego Towarzystwa Ornitologicznego Sylwester Aftyka, będzie mowa o nocnych mieszkańcach lasu, ich zwyczajach oraz sygnałach, które można usłyszeć w ciemności. A jeśli szczęście dopisze, może uda się wypatrzyć sowę lub jelenia.
Spacer potrwa około 90 minut. Warto założyć nieprzemakalne buty i ciepły strój, a także wyposażyć się w latarki oraz termos z gorącą herbatą. Na wydarzenie nie trzeba się zapisywać.
JN
Fot. pexels.com



![Nie emocje a argumenty. W Lublinie o pograniczu polsko-ukraińskim [ZDJĘCIA] 4 EAttachments95959852376901779344b90f64ca0e14a86d793 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95959852376901779344b90f64ca0e14a86d793_xl-350x250.jpg)






