PGE MKS El Volt Lublin pokonał na wyjeździe PR Koszalin 33:19 w pierwszym meczu grupy mistrzowskiej Orlen Superligi. Już do przerwy lubelskie szczypiornistki prowadziły 19:12.
Obrotowa MKS-u Sylwia Matuszczyk podkreśliła, że rywalki były osłabione:
Trener Paweł Tetelewski przyznał, że lublinianki nie zlekceważyły przeciwniczek:
Najwięcej bramek dla MKS-u rzuciły: Maria Prieto O’Mullony 10 i Adrianna Górna 7.
W kolejnym meczu lubelski zespół 25 lutego podejmie u siebie Piotrcovię.
Biuro prasowe Orlen Superligi/ AR
Fot. Wojciech Szubartowski
Pliki dźwiękowe
Sylwia Matuszczyk
Paweł Tetelewski







![Ilustracje i obrazy. Nowa wystawa w Galerii Saskiej [ZDJĘCIA] 8 EAttachments95922322415a700f6e96d1415bfe7d9d9cecbf4 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95922322415a700f6e96d1415bfe7d9d9cecbf4_xl-350x250.jpg)


